Masáž marockým zlatom

Počas tejto masáže vás doslova rozmaznáme. Budete masírovaní pravým argánovým olejom, ktorý patrí medzi najluxusnejšie a zároveň najdrahšie kozmetické oleje sveta.collage OLEJ2

Tento najvzácnejší olej sveta je pre marocké ženy už po stáročia prírodným elixírom mladosti a krásy. Lisuje z plodov arganovníka tŕnistého, ktorý rastie len v juhozápadnej časti Maroka. Čo je zaujímavé, nikde inde na svete sa ho zatiaľ nepodarilo vypestovať.

argánový olej (2)

Účinky arganového oleja

Používanie arganového oleja na pokožku tela funguje ako prevencia tvorby strií a pomáha pri tvorbe kolagénu a elastínu. Prírodné látky v arganovom oleji sú preukázateľne účinné pri liečbe kožných problémov, pri ekzémoch, popáleninách aj akné. Po používaní oleja z arganovníka tŕnistého bude vaša pleť hlboko hydratovaná a póry budú zmenšené. Látky v tomto oleji tiež stimulujú tvorbu kolagénu a redukujú jazvičky po akné.

argánový olej (3)

Darujte masáž marockým zlatom

Chcete dopriať svojej polovičke alebo blízkemu človeku dokonalý oddych? Darujte mu nádherný darčekový poukaz na masáž arganovým olejom. Viac info o darčekových poukazoch TU.

darčekové poukazy (5)