Ponuka služieb

DSC_9144_smallVečerná antistresová masáž

Vytvorili sme niečo absolútne jedinečné. Táto masáž obsahuje unikátnu zostavu, ktorá má za cieľ odbúrať nahromadený stres. Začína sa masážou tváre a dekoltu. Potom masér prejde plynule na ruky a vymasírujú sa dôkladne dlane.

 

Viac o večernej antistresovej masáži >>

 

 

Spoločná masáž chrbtaspolocna masaz_small

Vypočuli sme vaše prosby a vytvorili spoločnú masáž… už po príchode vás bude čakať romantická atmosféra a naši vysmiati maséri, ktorí vám dôkladne vymasírujú chrbátik. Po hodine budete odchádzať ako znovuzrodení .

 

 

 

 

argánový olej (1)Masáž marockým zlatom

Počas tejto masáže vás doslova rozmaznáme. Budete masírovaní pravým argánovým olejom, ktorý patrí medzi najluxusnejšie a zároveň najdrahšie kozmetické oleje sveta. Argánový olej rastie len v juhozápadnej časti Maroka a inde na svete sa ho zatiaľ nepodarilo vypestovať. Pre marocké ženy je už po stáročia prírodným elixírom mladosti a krásy.

Viac o masáži marockým zlatom >>

 

 

m-37Krátke masáže do firiem

Keďže je v dnešnej dobe vysoké percento ľudí pracujúcich pred počítačom, ktorí nemajú čas venovať sa svojmu zdraviu, rozhodli sme sa vytvoriť tím ľudí, ktorí budú chodievať masírovať priamo do firiem.

Viac o firemných masážach >>

 

 

 

Klasicka_masaz_Poctive_masazeKlasická relaxačná masáž

Klasická masáž je masáž celého tela, alebo len jednej časti, ktorá sa radí medzi najstaršie a najjednoduchšie liečebné metódy. Je vhodná pre športovcov, pre všetkých, ktorí zaťažujú iba jednu časť tela, ale aj pre tých, ktorí nemajú dostatočný pohyb. Slúži k celkovému uvoľneniu, zvyšuje prekrvenie a regeneráciu organizmu, odstraňuje bolesti a má priaznivé protistresové a povzbudzujúce účinky.

 

 

 

DSC_0303Klasická masáž + uvoľňovanie svalstva mäkkými technikami

Táto masáž pozostáva aj z jemných mobilizačných techník, v rámci ktorých sa odstránia bolesti hlavy, šije, chrbta, horných končatín, dlhodobé bolesti na hrudi, závraty, či úzkosť. Cieľom ošetrenia, ktoré prebieha v úvode je uvoľnenie pohybového segmentu, obnova vôle kĺbov, úprava svalového napätia a ošetrenie tzv. spúšťacích bodov. Tieto techniky pozitívne vplývajú na psychiku, čím sa vysvetľuje celkový ukľudňujúci účinok.

 

 

 

Lavove_kamene_Potcive_masaze

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi sa radí medzi najlepšie terapie, relaxácie a regenerácie organizmu. Je to starobylá technika, ktorú ľudia používali už v starej Číne a Indii na odstraňovanie bolesti a akupresúru. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na energetických dráhach a rozprúdia energiu v tele. V spojení so špeciálnymi masážnymi technikami dokonale uvoľnia telo, myseľ a zbavia Vás stresu, či napätia.

 

 

Bankovanie_Poctive_masazeBankovanie

Banková masáž /bankovanie/ vákuoterapia je jedinečná účinná masážna a liečebná technika, ktorá sa vykonáva prikladaním sklenených baniek na chrbát. Je určená najmä pre tých, ktorí trpia bolesťami hlavy, migrénou, bolesťami chrbta, bolestivou menštruáciou, obličkovými problémami, tenisovým lakťom, bolesťami kolenného kĺbu, celulitídou, nádchou, astmou, zápalom priedušiek, reumatickými problémami, chronickou zápchou a pod. Bankovanie sa nevykonáva len na chrbte, ale aj v oblasti podbruška, lakťa, bedrového kĺbu, kolien, chodidiel alebo členku.