MASÁŽE DO FIRIEM

Ťažký deň? Netrápte sa, naši poctiví maséri vám s ním pomôžu. Nielenže vás dokonale vymasírujú ale poriadne si pri nich vyčistíte hlavu… a to priamo u vás vo firme.

m-33

Kto sme a čo robíme? 

Poctivé masáže do firiem tvorí tím ľudí z rôznych kútov Slovenska, ktorí sa špecializujú na krátke masáže vykonávané na masérskych stoličkách, v sede a cez oblečenie. Majú množstvo skúseností a poznajú najčastejšie problémy, ktoré trápia ľudí pri sedavej alebo stereotypnej práci. Špeciálnymi hmatmi odblokujú problematické miesta a ak má klient nejaký konkrétny problém, stačí, aby o ňom dal vedieť a naši profíci sa o všetko postarajú.

V prípade ak je vo firme možnosť vyhradiť osobitný priestor, vieme si ho ozvučiť a navodiť tú správnu atmosféru.

m-37

10,100 alebo 1000?

Na počte zamestnancov vo firme nezáleží… Či ich je 10, 100 alebo vyše 1000, vieme zabezpečiť dostatočný počet masérov pre malú, strednú ale aj veľkú firmu.

m-36

Kde všade masírujeme?

Centrá máme v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a v Košiciach. Firmy priamo v týchto mestách majú dopravu našich masérov zadarmo.

V prípade firiem, ktoré sídlia mimo spomínaných miest, si účtujeme dopravu 0,19 Eur/ km od najbližšieho z miest (napr.: Ak sídlite v Nitre, najbližšie naše centrum je v Bratislave, čo je 93 km od vás. Cena za dopravu by bola 17,67 Eur - 93 x 0,19).

m-50

Aká je ponuka masáží a cena?

15 min. masáž (6,50 Eur)
Krátka ale veľmi efektívna masáž. Ideálna pre zamestnancov, ktorí nemajú veľké problémy s chrbticou a chcú si dopriať zaslúžený relax. Masáž sa vykonáva na masérskej stoličke, v sede a cez oblečenie. Odporúčame opakovať po 2 týždňoch.

20 min. masáž (8,60 Eur)
Ideálna masáž pre firmy, v ktorých je každá minútka vzácna… Masáž sa vykonáva na masérskej stoličke, v sede a cez oblečenie a spočíva v základnom odblokovaní najmä krčnej a vrchnej časti chrbtice. Garantujeme, že sa po nej budete cítiť znovuzrodene. Odporúčame opakovať po 2 týždňoch.

30 min. masáž (13 Eur)
Masáž sa taktiež vykonáva na masérskej stoličke, v sede a cez oblečenie. Umožňuje však dôslednejšie sa zamerať na problémové partie. Odporúčame pre firmy, ktorých zamestnanci melú z posledného a potrebujú nakopnúť ich produktivitu. Ideálne je opakovať masáž po 2-4 týždňoch.

60 min. masáž (26 Eur)
Sen každého zamestnanca. Pri tomto type masáží naši profíci vymenia masérske stoličky za veľké masérske stoly a s pomocou masážneho oleja dokonale vymasírujú celý chrbát. Klient pocíti dokonalú úľavu. Odporúčame opakovať po 4 týždňoch.

Špeciálna ponuka “Maséri na akciách” (26 Eur/ 1 hod./ 1 masér) 
V prípade ak organizujete akciu na ktorej neviete odhadnúť, koľko ľudí využije služby našich masérov, máme pre vás možnosť hodinovej sadzby. Na akciu príde toľko masérov koľko si objednáte a na ergonomických masérskych stoličkách, v sede a cez oblečenie vymasírujú toľko ľudí, koľko bude potrebné. Odporúčame tento variant využiť na teambuildingy, dni zdravia, konferencie, kongresy, športové akcie a pod.

*Minimálna objednávka je 110 Eur/ 1 masér
**Masáže sa dajú čerpať zo sociálneho fondu

Objednajte si nás:

✆ 0915 525 334
✆ 0918 931 839

✉ info@poctivemasaze.sk

 

m-21m-19

m-24 m-40 m-42m-9m-49