Náš tím

Matej_poctivé masážeMatej- masér/ majiteľ salónu

Aké mám vzdelanie? Vyštudované mám dve vysoké školy: Biológia- vedecký smer (UKF v Nitre) a International business with agrarian commodities (SPU v Nitre). Masírovanie ma však vždy bavilo, a tak som si po týchto školách spravil aj certifikovaný základný masérsky kurz a niekoľko doplnkových masérskych kurzov.

Aké služby ponúkam? Klasickú masáž, masáž lávovými kameňmi, bankovanie, uvoľňovanie svalstva mäkkými technikami, moxovanie.

Kontakt: 0940 372 762, info@poctivemasaze.sk

 

 

 

 

Rišo_poctivé masážeRichard – diplomovaný fyzioterapeut a masér

Aké mám vzdelanie? Absolvoval som SZŠ v Košiciach v odbore masér. Keďže som chcel lepšie rozumieť problematike fyziológie ľudského tela a páčilo sa mi pomáhať ľudom, tak som následne pokračoval na SZŠ v 3-ročnom odbore diplomovaný fyzioterapeut. Popri štúdiu som absolvoval prax vo viacerých zdravotníckych zariadeniach.

Aké služby ponúkam? Klasickú masáž, večernú antistresovú masáž, masáž lávovými kameňmi, ručnú lymfodrenáž, bankovanie, uvoľňovanie svalstva mäkkými technikami, moxovanie, rehabilitačné cvičenia,

Kontakt: 0940 372 762, info@poctivemasaze.sk

 

 

 

Zuzana fotoZuzana- masérka

Aké mám vzdelanie? Vyštudovanú mám VŠ – Učiteľstvo telesnej a športovej výchovy a francúzskeho jazyka a literatúry (UKF v Nitre). V rámci štúdia zdravotnej telesnej výchovy som mala možnosť získať aj prvé skúsenosti s masážami, a to ma motivovalo ďalej sa vzdelávať v tejto oblasti a spraviť si urz klasickej masáže.

Aké služby ponúkam? Klasickú masáž, večernú antistresovú masáž

Kontakt: 0940 372 762, info@poctivemasaze.sk